SSS

Sık Sorulan Sorular

Her Çocuğa Eğitim Vakfı ‘dır.
Dünyadaki en büyük ve en uzun ömürlü ağaç olan Sekoya ağacı kozalağının stilize edilmiş halidir.Dev boyutlarda olan sekoya ağaçları aynı zamanda dünyanın en küçük kozalaklarına sahiptir. Biz de logomuzu , küçücük bir kozalağın dev gibi bir ağacın sırrını içerisinde saklıyor olmasından ilhamla tasarladık.
Misyonumuz; ülkemizde ve dünyada , her koşul ve kesimden çocuğun , kendi gereksinim ve a özeli doğrultusunda nitelikli eğitime erişebilmesi için imkanlar oluşturmaktır. Vizyonumuz; her çocuğun mutlulukla ve kolaylıkla nitelikli eğitim alabildiği bir dünya inşa etmektir
2017 yılında fikrî temelleri atılan HERÇEV, 2019 yılı itibariyle; çocuk sevgisi , şefkat ve sosyal sorumluluk ortak duygularıyla bir araya gelmiş 16 kadın tarafından çocuk eğitimine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.
Çocuklar, gençler, çocuklar ve gençler üzerinde bir takım akademik, sosyal, kültürel, sanatsal vb. alanlarda çalışmalar yapanlar ve kendisini her zaman çocuk / genç hisseden herkestir.
www.hercev.org web sitesi üzerinden ‘Gönüllü Ol’ kısmından formu doldurarak gönüllümüz olabilirsiniz.
www.hercev.org web sitesinde bulunan ‘Bağış Yapın’ linki üzerinden bağış yapabilirsiniz.
Evet, birlikte proje yapabiliriz. Bunun için www.hercev.org web sitesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aralarında yakınlık, sevgi ve anlayış bulunan kimselerden her birine arkadaş denmektedir. Biz de HERÇEV ile birlikte yürüyen, HERÇEV’e sevgi duyan herkesi Herkadaş’ımız olarak tanımlıyoruz. Herkadaşlığı simgelemek üzere özel olarak tasarladığımız Herkadaş karakterini ; web sitemizde, ürünlerimizde ve izimizin olduğu her yerde kullanıyoruz.

BİZİ TAKİP EDİN

Mail listemize kaydolarak
gelişmelerden haberdar olun.